lt en
Medicininė įranga ir priemonės

Akušerija- ginekologija

Elektrokaustikos priedai Elektrokaustikos priedai

Mes siūlome platų pasirinkimą vienkartinio ir daugkartinio naudojimo elektrodų (peilių tipo, adatinių, kilpinių, kamuolinių). Visi elektrodai yra įvairaus ilgio ir dydžio. Peilių tipo ir adatiniai elektrodai yra su izoliuotu 3mm galiuku. Elektrodai yra tiekiami su unikaliu identifikacijos numeriu, kad žinotume sterilizavimo skaičių. 


Plačiau
   
Instrumentai Instrumentai

Pateikiamas įvairus diapazonas instrumentų klasikinėms atviroms operacjoms ir platus pasirinkimas šiuolaikinių laparoskopinių instrumentų. Įtraukiami specialicuoti produktai skirti hystrektomijai, tarpvietės rekonstrukcinėms operacijoms ir kiaušintakio ligacijai, taip pat platus spektras gimdos manipuliatorių.


Plačiau
   
Kilputės elektrodai Kilputės elektrodai

Kilpelės pagamintos iš volframo yra lengviau kontroliuojamos ir ilgaamžiškesnės lyginant su nerūdyjančiu plienu. Volframo viela yra atspari perlūžimui ir lengviau kontroliuojamas jos lenkimas naudojimo metu. Šios kilpelės iki minimumo sumažina terminį pažeidimą dėl to gaunamasgeras histologinis mėginys. 


Plačiau
   
Retraktoriai Retraktoriai

Retraktoriai suteikia puikų matomumą vaginalinių procedūrų metu, tokių kaip vaginalinė hysterektomija, laparoskopinė vaginalinė histerektomija. Ta pati retraktoriaus sistema gali būti naudojama abdominalinėse operacijose.  


Plačiau
   
Puslapiai: 1 Pereiti į psl.: Rodoma nuo 1 iki 44   po: