lt en
Medicininė įranga ir priemonės

Angiochirurgija

Dirbtinės kraujagyslės Dirbtinės kraujagyslės

Platus pasirinkimas šiuolaikinių kraujagyslinių protezų skirtų pakeisti ir gydyti patologiškai pakitusias venas ir arterijas. Mūsų siūlomi protezai visiškai atitinka gydytojų poreikius, naujos kartos ypač plonomis sienelėmis savo savybėmis prilygsta natūralių arterijų sieneles. Šios dirbtinės kraujagyslės yra be cheminių medžiagų, kas užtikrina optimalią implanto toleranciją ir gerą gyjimą. 


Plačiau
   
Embolektominiai kateteriai Embolektominiai kateteriai

Embolektominiai and trombektominiai kateteriai yra be latekso, cilindrinė balionėlio forma pagerina krešulių šalinimą, o kateterio dizainas užtikrina stabilumą, tai sumažina galimą intimos pažeidimą.


Plačiau
   
Karotidiniai šuntai Karotidiniai šuntai

Balioniniai šuntai yra sukurti taip, kad kuo mažiau būtų žalojamos kraujagyslių sienelės ir būtų galima užtikrinti priėjimą prie aukštai esančių pažeidimų. Vienas iš miego arterijos endarterektomijos tikslų yra užtikrinti gerą galvos smegenų kraujotaką, sumažinant embolizacijos ir kraujagyslės sienelės traumavimo riziką. 


Plačiau
   
Valvulotomai Valvulotomai

Valvulotomas yra inovatyvus instrumentas pasižymintis unikaliu savaiminiu, švariu vožtuvų pjovimo dydžio nusistatymu, kuris sumažina žaizdos nekrozę ir užtikrina greitesnį paciento sveikimą.


Plačiau
   
Puslapiai: 1 Pereiti į psl.: Rodoma nuo 1 iki 44   po: