lt en
Medicininė įranga ir priemonės

Chirurgija

Cirkuliarūs siuvimo aparatai Cirkuliarūs siuvimo aparatai

Cirkuliarūs siuvimo aparatai yra naudojami bendrojoje, krūtinės ir kolorektalinėje chirurgijoje. Kompaktiškas ir modernus aparato dizainas atitinka auksčiausius standartus. 

Siūlomas platus aparatų dydžių diapazonas.


Plačiau
   
Linijiniai siuvimo aparatai Linijiniai siuvimo aparatai

Linijiniai pjovimo aparatai naudojami abdominalinėje, torakalinėje chirurgijoje ir ginekologinėse operacijose. Pjovėjai naudojami organų ir audinių rezekcijai.

Siūlomas platus aparatų dydžių diapazonas.


Plačiau
   
Polimerinės kabutės Polimerinės kabutės

Polimerinės kabutės yra implantuojamos, pagamintos iš sudėtingo polimero, kuris pasižymi tokiomis savybėmis biosuderinamumu, taip pat yra stabilios struktūros, kuris yra svarbus paciento saugumui. Šios kabutės yra sukurtos taip, kad užtikriną tokį pat greitą audinių susiuvimą, kaip ir metalinės kabutės ir pasižymi 2.0 siūlo tvirtumu.

Daugelyje procedūrų šios kabutės sėkmingai pakeičia siuvimo aparatus ar harmoninį skalpelį, užtikrindamos tokį patį saugumo lygį ir sutaupydamos laiko ir pinigų.


Plačiau
   
Tinkleliai išvaržų chirurgijai Tinkleliai išvaržų chirurgijai

Chirurginiai tinkleliai yra skirti audiniams sutvirtinti išvaržų operacijų metu. Tinkleliai gali būti implantuojami laparoskopiniu ar atviros operacijos būdu. Mūsų siūlomi tinkleliai yra ypač lengvi ir įvairių dydžių bei formų.


Plačiau
   
Titaninės kabutės Titaninės kabutės

Titaninės kabutės yra pagamintos iš apirogeniško titano, kuris pasižymi puikiu biosuderinamumu. Taikomos pažangios titaninių kabučių gamybos technologijos atitinka aukščiausius reikalavimus.

Produktas tiekiamas 4 skirtingų dydžių ir kiekvienas ras tinkamą kabučių dydį, kad lengviau būtų atskirti kabučių dydžius jų kasetės yra spalviškai koduotos.


Plačiau
   
Puslapiai: 1 Pereiti į psl.: Rodoma nuo 1 iki 55   po: